Brafitting z Dalią

Brafitting z Dalią!

  Brafitting z Dalią – Aby zapewnić, jak najlepsze doradztwo i profesjonalne podejście do tematu brafittingu, chcielibyśmy zaprosić Was 11 września do naszego salonu „Świat Bielizny” w Będzinie przy ul. Modrzejowskiej 27 na „Dzień z Dalią”.
Zapoznamy Was z różnymi konstrukcjami biustonoszy tej firmy oraz wyjaśnimy, jak prawidłowo dopasować biustonosz do kształtu piersi. Zaproszona przez nas przedstawicielka firmy Dalia – pani Beata, wyjaśni różnicę poszczególnych konstrukcji biustonoszy.

 

  Dodatkowo, jeżeli od dziś do 11 września dokonacie w naszym salonie zakupu dowolnego produktu z firmy Dalia weźmiecie udział w losowaniu. Właściciel szczęśliwego losu otrzyma darmowy, wybrany komplet (biustonosz + figi) Dalii. Wyniki losowania podamy na naszym Facebooku oraz stronie internetowej www.swiatbielizny.com.pl

Dalia logo

Firma DALIA istnieje na rynku bieliźniarskim już od 1994 roku. Dziś jest niekwestionowanym liderem na Polskim rynku bieliźnianym. Firma kładzie największy nacisk na brafitting, czyli odpowiednie dopasowanie biustonoszy. Posiadają w swojej ofercie szeroką gamę konstrukcji biustonosz, aby jak najlepiej dopasować bieliznę do różnych rodzajów piersi.

  Wykorzystują najwyższej jakości surowce. Zmysłowy charakter ich bieliźnie dodają różnorodne hafty sprowadzane z Włoch, Szwajcarii, Austrii oraz Francji, które połączone z delikatnymi i przyjaznymi dla ciała dzianinami tworzą idealną całość. Ich dodatkową zaletą jest lekkość oraz delikatność dzięki zastosowanym włóknom Merylu.

Comments