obses

Bielizna erotyczna – krótki przewodnik dla nieśmiałych

W życiu każdej pary może przyjść taki dzień, w którym zamiast po prostu zrzucić z siebie ubrania zapragniecie czegoś więcej. Czegoś wyjątkowego, seksownego, a nawet zabawnego. Czegoś, co pomoże wam urozmaicić swoje życie seksualne.

Sklepy z bielizną oraz częściej oferują pełną smaku i wyrafinowania bieliznę erotyczną. W gąszczu propozycji i bez znajomości odpowiednich nazw można łatwo się pogubić, dlatego prezentujemy krótki przewodnik wraz z ciekawymi pomysłami.

Przede wszystkim bielizna erotyczna to nie tylko specjalnie przygotowane komplety. Uwodzicielskie pończochy połączone z dobranym kolorystycznie stanikiem i wyciętymi figami czy stringami mogą tworzyć niezwykle zmysłową kompozycję. W połączeniu ze starannie wykonanym makijażem wieczorowym i odpowiednią fryzurą, całokształt będzie prezentował się wprost niezwykle. Ponadto, taka „zwykła” elegancka bielizna może być noszona także pod ubraniem  a wizyta w sypialni będzie ukoronowaniem atrakcyjnego wieczoru.

Kostiumy i przebrania pozwalają każdej kobiecie na wcielenie się w rolę pokojówki, sekretarki, policjantki, stewardessi – lista jest dość długa. To świetny gadżet, który może posłużyć do odgrywania scenek, które swój finał znajdą nie tylko w łóżku. Żeby jeszcze urozmaicić grę wstępną, możesz przygotować prosty scenariusz zabawy, który prześlesz partnerowi na kilka godzin przed spotkaniem.

Zasłaniać odsłaniając

Wielu mężczyzn uważa, że najbardziej zmysłowe są te stroje, które odsłaniają jedynie część ciała i pozostawiają pole dla wyobraźni, a także rozpalają chęć zerwania ubrania z partnerki. Doskonale zdają sobie z tego sprawę producenci bielizny. Dlatego w ostatnich latach tak modne są bodystocking, zakładane na całe ciało i wykonane jedynie kabaretki. Do najbardziej popularnych kolorów należą czarny, czerwony i różowy. Niezwykle zmysłowo wyglądają komplety zdobione haftami, np. w formie dużych kwiatów. Taka bielizna jest bardziej wygodna niż można by się spodziewać.

Kobiety, dla których bielizna – nawet ta erotyczna – powinna być luźniejsza i prostsza do włożenia, a które jednak nie chciałyby rezygnować z przezroczystych materiałów, mogą zdecydować się na różnorodne koronkowe haleczki, które są nie tylko zmysłowe, ale i bardzo kobiece. Różowe wstawki i kokardki sprawiają zaś, że komplet nabiera dziewczęcego charakteru.

Dbanie o gorącą temperaturę w sypialni to nic złego, jednak wiele pań wstydzi się kupować bieliznę erotyczną. Tutaj z pomocą przychodzą sklepy internetowe, takie jak nasz ;), w których można zamówić eleganckie i zmysłowe komplety, które zostaną następnie przesłane pocztą.

Wyjątkowy komplet bielizny może być również świetnym pomysłem na prezent np. na walentynki lub ważną dla pary rocznicę. I nie musi być to wyłącznie prezent od niego dla niej, ale także dla niego.

Comments